Top hra mezi karetními hrami

Blackjack je jednou z na světě nejoblíbenějším hazardních karetních her, která v žádném správném kasinu nebo online kasinu nemůže chybět. Její oblíbenost spočívá v tom, že hráči mohou za použití různých strategií zvýšit svojí šanci na úspěch.

Oč se vlastně při blackjacku jedná?

Lze konstatovat, že princip blackjacku je v podstatě velmi jednoduchý, a i proto se hra těší takové oblíbenosti, neboť jí může hrát doslova úplně každý, „kdo umí do pěti počítat.“ V krátkosti lze říci, že jde o klasickou karetní hru, u níž je, obdobně jako u bakaratu cílem se co nejvíce přiblížit dané výherní hodnotě, tj. 21. Hráči tak při blackjacku ze svých, krupiérem rozdaných karet, sčítají jejich hodnoty a doufají, že výsledná hodnota všech karet, které dostali bude vyšší než hodnota rozdaných karet krupiéra či celková hodnota rozdaných karet dalších jednotlivých hráčů. Vyhrává pak ten z hráčů, který se nejvíce přiblížil výše zmiňovanému číslu 21. Jednoduché, ale přesto velmi zábavné a efektivní. Oblíbenost hry tkví mimo jiné i v tom, že si tuto hru můžete zahrát doslova kdekoliv, jediné co k tomu potřebujete je balíček karet a protihráče. Pro maximální zážitek ze hry a pocit profesionálního hráče si pak blackjack vyplatí samozřejmě zahrát v klasickém kasinu nebo v online kasinu, pěkně z pohodlí Vašeho domova.

Jak na to? Blackjackové tipy a triky!

Nejznámějším způsobem, jak zvýšit svoje šance na výhru je tzv. počítání karet, tj. počítání karet, které šly v minulém handu a které se v následující hře s největší pravděpodobností neobjeví. Hráč, který takto karty pozoruje a má o nich přehled tak získává výhodu oproti hráči, který karty nesleduje vůbec nebo pouze minimálně. Ostražitost je proto určitě na místě! Každý hráč si pak samozřejmě volí taktiku svojí.

Nejlepší příběhy