Tradiční hra (nejen) pro tradicionalisty

Bakarat, ve francouzském originále nazývaný baccara je další z mnoha klasických kasinových her, které se postupem času staly již téměř legendárními. Nezáleží tak, zda jste hráčem kasina klasického nebo onlinového, s bakaratem se s největší pravděpodobností setkáte v obou z nich. Bakarat si samozřejmě můžete zahrát i u Vás doma, nicméně ten opravdový herní prožitek se vším všudy získáte jen v kvalitním kasinu.

Exkluzivní hra, kterou si můžete zahrát i Vy

Bakarat, je tradiční karetní hrou, která by v žádném správném kasinu neměla chybět. Původně šlo o hru vysoce společensky postavených jedinců, kteří se v uzavřené společnosti scházely si vychutnat prožitek z risku a hry, což následně dodalo této hře punc exkuzivity. Postupem času se však hra i její jednotlivé herní variace rozšířily jak po celém světě, tak i mezi obyčejný lid, který objevil její přitažlivost a kouzlo a dnes si ji tak může zahrát, ať již doma nebo v kasinu, doslova úplně každý.

Herní varianty bakaratu

Bakarat existuje, obdobně jako i jiné hazardní hry ve více herních variantách, mezi nejznámnější a nejoblíbenější z nich pak lze zařadit tzv. Punto Banco, jakožto severoamerickou verzi bakaratu, který dostal název podle označení hráče Punto a bankéře Banco, dále pak bakarat chemin de fer a bakarat banque, často nazývaný též bakarat deux tableaux. Jednotlivé typy bakaratu se od sebe liší podle možnosti využití různých herních strategií, míře náhody, která ovlivňuje výsledek a dalších okolnostech, samotný princip hry však u všech herních variant zůstává stejný, tedy vzájemný „souboj“ hráče a bankéře, jejichž cílem je svými kartami se přiblížit co nejvíce hodnotě číslo 9. Čím blíže se pak hráči této hodnotě přiblíží, tím větší je jejich šance na vítězství.

Nejlepší příběhy